У вівторок, 12 березня, на базі Горохівської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Олександра Баламута проведено ІІ (територіальний) етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти Горохівської міської ради з волейболу (дівчата)», в яких взяли участь 4 команди. За результатами змагань визнано переможцями:
Горохівський ліцей №1 ім.І.Я.Франка – І місце
Горохівський ліцей №2 – ІІ місце
Мирненський ліцей – ІІІ місце.
Вітаємо та бажаємо нових спортивних досягнень!

14 березня 2024 року відбулася нарада керівників, кухарів, медичних працівників, сестер медичних з дієтичного харчування закладів освіти Горохівської міської ради за участі начальника управління освіти, культури, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я Володимира Зінчука, в.о.заступника начальника управління - начальника відділу освіти Тетяни Ничипорук, в.о.начальника Луцького районного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Миколи Ярополковича, лікаря-епідеміолога Луцького районного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Неллі Малімон та головного спеціаліста Луцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Георгія Миколайовича. На нараді розглядались питання організації харчування, примірного чотиритижневого сезонного меню, системи НАССР.

Учні закладів освіти Горохівської міської ради стали переможцями Всеукраїнського конкурсу «Олімпіада геніїв України». Вітаємо Шевчук Валентину, ученицю 10 класу Горохівського ліцею №2, (науковий керівник Г.Й.Зінчук, вчитель біології), з отриманням золотої медалі за наукову роботу «Екологічна оцінка особливостей поширення лишайників в приміській зоні м.Горохів» та Галущак Анастасію, ученицю 10 класу Горохівського ліцею №1 ім.І.Я.Франка (науковий керівник М.В.Голод, вчитель української мови та літератури), з отриманням срібної медалі за поезію «Казка про ліс» у категорії «Креативне письмо».

08 березня 2024 року відбулася нарада директорів закладів освіти Горохівської міської ради за участі начальника управління освіти, культури, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я Володимира Зінчука, в.о.заступника начальника управління - начальника відділу освіти Тетяни Ничипорук, головного спеціаліста відділу освіти Горохівської міської ради Ірини Пушинської та директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ірини Гарбар.
На нараді були розглянуті наступні питання:
- Про дотримання Санітарного регламенту в харчоблоках закладів освіти Горохівської міської ради.
- Про Стратегії розвитку закладів освіти та внутрішньої системи забезпечення якості освіти.
- Про організацію безпечних умов для здобувачів освіти в закладах освіти.
- Про реорганізацію шкільних бібліотек .
- Про фінансування корекційних годин.
- Про стан ведення електронних журналів в ЗЗСО.
- Про оптимізацію закладів загальної середньої освіти. - 8.Про виконання Порядку реагування на випадки булінгу (цькування) в закладах загальної середньої освіти Горохівської міської ради.
- Різне (сімейна форма навчання, профільний ліцей, спорт «Пліч-о-пліч», МАН, підручники, сайти, атестація вчителів, Небесний легіон, НМТ, облік дітей, позапланові аудити).

- Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН
- Нагородження ЗДО "Веселка"
- 20 лютого 2024 року на базі Горохівської Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Олександра Баламута відбулося урочисте відкриття ІІ (територіального) етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середнь
- Доставка підручників




