13 квітня в с.Промінь Луцького району на відкритій місцевості проходили змагання учнівської молоді з повітряних зміїв. У заході взяли участь 8 команд закладів освіти Волинської області.
Команда Горохівського ліцею № 2 представляла Горохівську міську громаду власними розробками експериментальних, плоских, коробчастих, об’ємних та змійкових потягів, які вирізнялись технічним рішенням, оригінальним підходом до виконання та сучасним дизайном.
За підсумками обласних змагань команда Горохівського ліцею №2 (керівник Ткачук Олександр Петрович, учитель трудового навчання і технологій) виборола ІІ місце.
Вітаємо переможців та бажаємо юним конструкторам успіхів в запуску повітряних зміїв, мирного неба та щоб їх яскраві конструкції здіймались у мирне небо України!


17 квітня у м.Ківерці відбулися змагання ІІІ (районного) етапу всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти Луцького району з футзалу та черлідингу.
Горохівську міську територіальну громаду представляли: команда Будинку дитячої та юнацької творчості м.Горохів з черлідингу та команда Горохівського ліцею №1 імені І.Я.Франка з футзалу. Юні спортсмени гідно виступили на цих змаганнях.

16 квітня у спортивних залах Горохівської КДЮСШ імені Олександра Баламута та Горохівського ліцею №2 відбулися обласні зональні змагання за програмою ХХ Спортивних ігор школярів Волині з волейболу (юнаки). У змаганнях брали участь 6 команд .
Горохівську міську територіальну громаду представляла команда у складі 9 учнів Горохівського ліцею №1 ім.І.Я.Франка, 2 учнів Мирненського ліцею та 1 учня Звиняченського ліцею. Юні спортсмени здобули 2 місце, вийшовши у фінал обласних змагань з волейболу. Вітаємо наших волейболістів та бажаємо нових перемог!

15 квітня на Факультеті філології та журналістики ВНУ імені Лесі Українки змагалися команди з різних куточків Волині за право називатись найкращими на обласному турнірі юних журналістів.
Команда юних журналістів Горохівського ліцею №2 у складі Квасовець Анастасії, Наконечної Дарини, Харчук Оксани, Янюк Олени, Гайдук Анастасії, учениць 10 класу, здобули ІІІ місце у напруженій боротьбі. Підготувала команду- керівник, учителька української мови та літератури Янюк Ася Миколаївна. Щиро вітаємо учнів та керівника з перемогою!





