28 жовтня 2025 року на базі Горохівського ліцею №2 відбулася нарада директорів закладів освіти Горохівської міської ради, яку провела заступник начальника управління з гуманітарних питань-начальник відділу освіти Тетяна Ничипорук.
В роботі наради взяли участь начальник управління з гуманітарних питань Володимир Зінчук, директор інклюзивно-ресурсного центру Горохівської міської ради Світлана Лич, в.о.директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Надія Фищук, головні спеціалісти відділу освіти управління з гуманітарних питань Горохівської міської ради.
На нараді розглянуто ряд актуальних питань, зокрема, йшлося:
- Про матеріально-технічне забезпечення закладів освіти громади, початок опалювального сезону.
- Про внесення змін до Закону України «Про повну загальну середню освіти».
- Про роботу систем АІКОМ 1 та АІКОМ 2 для розподілу освітньої субвенції на 2026 рік.
- Про забезпечення підтримки дітей, які мають труднощі в освітньому процесі, пов’язані з можливими розладами психіки та поведінки.
- Громадські слухання «Реформування старшої школи, перспективи та проблеми».
- Про ознайомлення зі змінами до Постанови КМУ від 24.03.2021 №305 щодо харчування здобувачів освіти.
- Про проміжні результати проведення І етапу учнівських Всеукраїнських учнівських олімпіад та Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти Горохівської міської ради у 2025-2026 навчальному році.
- Про проведення І і ІІ етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та І етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та забезпечення підручниками учнів 8 класу.
- Про роботу ЗДО, установчі документи, підготовка до звітності.
- Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
Учасники наради у ході спілкування отримали відповіді на запитання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу в закладах освіти.

14 жовтня 2025 року у Волинському обласному еколого-натуралістичному центрі відбувся обласний етап Всеукраїнського біологічного форуму «Дотик природи». Цей захід об’єднав юних дослідників, студентів, педагогів і всіх, хто прагне зберегти красу та багатство нашої планети. Мета форуму — підтримати обдаровану молодь, розвивати дослідницьку діяльність та формувати екологічну свідомість.
Учениця 11-Б класу Горохівського ліцею № 2 Філюк Анастасія посіла ІІ місце.
Вітаємо переможницю та її наставницю Зінчук Галині Йосифівні, учителя біології та екології.
Нехай кожен день приносить нові відкриття, а допитливість і віра у власні сили ведуть до вершин науки, адже справжня краса природи — у тих, хто вміє її берегти.

В громаді стартували спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти під гаслом «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ».
Проєкт для школярів “Пліч-о-пліч” спрямований на підтримку шкільного спорту та має головною метою – навчитися бути командою. Перемагати разом!
Проведення подібних заходів має неабияке значення для розвитку дітей. Адже вони мають можливість продемонструвати свої спортивні навички, відчути важливість командної роботи та провести свій час із користю.
Заплановано провести змагання з десяти видів спорту: легка атлетика, баскетбол, волейбол, масовий футбол, спортивне орієнтування, теніс настільний, шахи, регбі-5, біатлон та черліденг.
Тож бажаємо всім учасникам злагодженої командної роботи і перемог!

- Стартує І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2025/2026 навчальному році
- Розширена нарада освітян Горохівської міської територіальної громади
- Об’їзд закладів освіти щодо визначення їх готовності до нового 2025/2026 навчального року
- Нарада директорів закладів освіти Горохівської міської ради





