2 квітня 2026 року проведено підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня управління з гуманітарних питань Горохівської міської ради .
Директори, педагоги закладів дошкільної, загальної середньої освіти, які проходили атестацію в управлінні з гуманітарних питань Горохівської міської ради, демонстрували рівень своєї педагогічної майстерності, презентували власний досвід роботи, напрацьований упродовж атестаційного періоду.
Атестаційною комісією ІІ рівня управління з гуманітарних питань Горохівської міської ради проатестовано 9 керівників закладів загальної середньої освіти , 7 директорів дитячих садочків громади та 28 педагогічних працівників закладів освіти:
-підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»- 9,
-присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»-2,
-присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»-3,
-підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»-7,
-присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»-6
-присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст»-1
-присвоєння педагогічного звання «старший учитель» -2,
-підтверджено педагогічне звання «старший учитель»-4,
-підтверджено педагогічне звання «учитель - методист» -1,
-підтверджено тарифний 12 розряд- 2 керівники гуртків позашкільної освіти.

12 березня 2026 року проведено І (територіальний) етап обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
На захід представлено понад 20 робіт з таких видів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва: народна лялька; писанкарство; художнє в’язання спицями, гачком; вироби з шкіри; бісероплетіння; вироби з природних матеріалів; живопис; об’ємна аплікація та інші техніки виконання.
У виставці-конкурсі взяли участь вихованці гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості м.Горохів, Горохівського ліцею №1 ім.І.Я.Франка, Горохівського ліцею №2 імені Василя Фещака, Озерцівського ліцею, Вільхівського ліцею, Скобелківської та Холонівської гімназій.
Кращі роботи були відібрані на обласний етап конкурсу.
Дякуємо усім учасникам за участь у даному конкурсі та їхнім керівникам за підготовку талановитої учнівської молоді!
4–5 березня 2026 року у Цуманському ліцеї Цуманської територіальної громади відбувся фінальний етап всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів та змагань «Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів і учениць 5–9 та 9–11 класів закладів загальної середньої освіти Луцького району з волейболу. Змагання проходили під гаслом «Разом переможемо».
У напруженій та захопливій боротьбі команди Горохівської міської територіальної громади продемонстрували високий рівень підготовки та командної гри.
Переможцями фінальних змагань стали:
- команда юнаків 9–11 класів Мирненського ліцею;
- команда 5–9 класів Горохівського ліцею №1 імені Івана Франка.
Щиро вітаємо учнів, їхніх тренерів та наставників із заслуженою перемогою! Бажаємо нових спортивних досягнень, наполегливості та подальших успіхів у наступних етапах змагань.

- Нарада керівників закладів освіти Горохівської міської ради 5 березня 2026 року
- Зустріч з Андрієм Козюрою, ветераном війни за незалежність України, засновником ГО «Спілки ветеранів російсько-Української війни»
- До четверих роковин повномасштабного вторгнення російської федерації
- Творчі сходинки педагогів Горохівщини




