15 серпня 2024 року відбулася нарада керівництва Луцької райдержадміністрації з очільниками підрозділів гуманітарного профілю територіальних громад Луцького району з питань стану готовності закладів освіти до нового 2024-2025 навчального року.
У нараді взяла участь в.о.заступника начальника УОКМССЗ та ОЗ - начальник відділу освіти Горохівської міської ради Тетяна Ничипорук.

14 серпня в приміщення Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася нарада з розгляду питань щодо нових підходів до викладання навчального предмета «Захист України».
У нараді взяли участь в.о.заступника начальника УОКМССЗ та ОЗ Горохівської міської ради Тетяна Ничипорук, вчителі предмета «Захист України» Горохівського ліцею №2 Віктор Бортнік і Підберезівського ліцею Андрій Кунчик.

З 28 травня по 28 червня 2024 року Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Військово-музичним управлінням Збройних Сил України, ГОВО «Коло.Медіа» було проведено Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального мистецтва "Армія дітям".
Фестиваль проводився з метою посилення військово-патріотичної свідомості юних українців, популяризації різних видів самодіяльного мистецтва, розвитку дитячого інструментального мистецтва та духових оркестрів, а також виховання активної громадянської позиції у нашої молоді.
Фестиваль-конкурс проводився у заочному/онлайн форматі. У ньому взяли участь 24 колективи (800 вихованців) з 10-ти областей України.
Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального мистецтва "Армія дітям" став справжнім святом української та зарубіжної музики та таланту. Він не лише продемонстрував високий рівень майстерності юних виконавців, а й сприяв розвитку дитячого інструментального мистецтва в Україні, вихованню патріотизму та любові до рідної культури.
Журі, до складу якого увійшли відомі українські музиканти та педагоги, оцінювало майстерність виконання, артистизм та емоційну виразність юних виконавців.
Учасники фестивалю-конкурсу змагалися у декількох вікових категоріях та номінаціях, представляючи сольні та колективні виконання музичних творів.
Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості м. Горохів Горохівської міської ради стали переможцями у номінації "Краще колективне виконання твору", молодша та змішана вікові категорія:
- Вихованки Ансамблю бандуристів «Срібні струни» Ящик Уляна ,Сокол Олександра, Стецюк Марія, (керівник Марія Василівна Стецюк) здобули І місце.
- Ансамбль гітаристів (керівник Ігор Олександрович Касько) здобув ІІІ місце.
Вітаємо наших переможців, бажаємо подальшого творчого розквіту та нових звершень!

Заклади загальної середньої освіти Горохівської міської ради продовжують отримувати підручники за програмою НУШ.
Цього разу – партія підручників для п’ятих та сьомих класів. Це понад 1000 книжок з різних предметів освітніх галузей.





