19-20 червня 2024 року на базі Люблинецького ліцею Волинської обласної ради відбувся обласний фестиваль фізичної культури та військово-патріотичного виховання учнівської молоді гри «Сокіл»(«Джура»). До гри доєдналися близько 200 учасників з усіх громад області, серед яких була і команда Горохівського ліцею №1 імені І.Я.Франка.
Упродовж гри діти змагалися з домедичної підготовки, інженерно-саперної справи, зброярської та тактичної підготовки, брали участь у конкурсах.
У підсумку всі учасники нагороджені грамотами.

У період з 01 по 20 червня 2024 року на базах Горохівського ліцею №1 ім.І.Я.Франка та Горохівського ліцею №2 проведено НМТ-2024.
Для проходження тесту було зареєстровано 378 учасників, з яких з’явилося 357, що становить 94 %. Залучено для роботи на тимчасові екзаменаційні центри 22 педагогічні працівники закладів освіти Горохівської міської ради.
Висловлюємо щиру подяку відповідальним за ТЕЦ Савчуку Віктору Миколайовичу, Бочковському Валентину Дмитровичу, їхнім помічникам Кулаю Валерію Слав’яновичу, Поліщуку Віталію Івановичу та педагогічним працівникам, які працювали інструкторами та черговими.

На виконання ст.30 Закону України «Про освіту», наказу МОН України від 30.11.2020 №1480 «Про затвердження Методичних рекомендацій з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти», наказу МОН України від 28.01.2005 р. №55 «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів» у закладах освіти Горохівської міської ради до 21 червня 2024 року проходять річні звіти керівників про діяльність закладів освіти з врахуванням самооцінювання стану сформованості та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

7 червня 2024 року у Луцьку на базі Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.Тараса Шевченка відбувся Всеукраїнський благодійний багатожанровий конкурс-фестиваль «Творчий простір», в якому брав участь хореографічний колектив «Мрія» Будинку дитячої та юнацької творчості м.Горохів (керівник Леся Кравчук). Юні танцівниці здобули І місце. То ж вітаємо з блискучою перемогою та бажаємо нових творчих злетів!





